BA: +421 907 939 107 KE: +421 918 378 116
Šikovný manžel
Prevedieme všetky druhy prác v Bratislave, Košiciach a ich okolí, na ktoré nemáte čas. Volajte BA – 0907 939 107 | KE - 0918 378 116

Prevedieme všetky druhy prác v Bratislave, Košiciach a ich okolí, na ktoré nemáte čas. Volajte BA – 0907 939 107 | KE - 0918 378 116

Naše referencie

Profesionálne, spoľahlavo, efektívne, a bez zbytočného neporiadku

Montáž nábytku

Na spoločnosť Šikovný manžel som sa kontaktovala ohľadom zmontovania nábytku. Po príjemnom rozhovore, zamestnanci prišli v dohodnutom čase. S manželom sme skonštatovali, že služba pracuje profesionálne, zodpovedne s vľúdnym prístupom k zákazníkovi.

Vrelo odporúčame.

Gita R.

Ďakujeme. Každá jedna pozitívna spätná väzba nás veľmi poteší ... :-D

Rekonštrukcia môjho bytu

Rekonštrukcia môjho bytu

Táto spoločnosť mi pomohla s realizáciou kompletnej rekonštrukcie môjho bytu od návrhu, poradenstva, zakúpenia a dodávky materiálu až po perfektne zrealizované práce. Majú vážne šikovných zamestnancov a som rád, že som dal na odporúčania známych a využil ich služby.

Jozef K.

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie, teší nás to a zároveň napĺňa, keď vieme, že je ocenená zo strany zákazníkov :-)

Protipožiarny náter

Protipožiarny náter

Firma Šikovný manžel realizovala pre našu spoločnosť protipožiarny náter na oceľové konštrukcie. Môžeme konštatovať profesionálny prístup od prvého kontaktu až po samotnú realizáciu a predanie.

VAPECO

Pre spoločnosť VAPECO sme previedli protipožiarny náter oceľových konštrukcií v dvoch vrstvách – protipožiarny a vrchný náter.

Montáž nábytku

Montáž nábytku

Na spoločnosť Šikovný manžel som sa obrátila s prosbou o dovezenie a montáž nábytku a pohovky. Môžem len kvitovať ich profesionálny a ľudský prístup od prvého tel až po likvidáciu kartónov. Som rada, že takáto spoločnosť pôsobí v Košiciach.

Viera S.

Obrátila sa na nás milá p. Vierka s prosbou o dovezenie a montáž nábytku v sobotu doobeda. Naši kolegovia Marián a Marko nábytok doviezli, vynosili a previedli aj montáž k spokojnosti zákazníčky.

Plávajúca podlaha

Plávajúca podlaha

Potrebovali sme doviesť a urobiť pokládku plávajúce podlahy a na základe referencií od známych sme sa obrátili na team Šikovný manžel. Môžeme konštatovať, že odporúčania, ktoré sme na nich mali sa úplne potvrdili a určite ich služby ešte využijeme pri rekonštrukcii kúpeľne.

Marek M.

Kontaktoval nás p. Marek, že potrebuje doviesť a položiť plávajúcu podlahu. Tú sme vyniesli až do bytu, odstránili staré linoleum a pred samotnou pokládkou, stávajúcu podlahu vyrovnali nivelákom. Samozrejmosťou bol odvoz sute zo starého linolea.