0918 378 116
Šikovný manžel
Prevedieme všetky druhy prác v Košiciach a okolí, vy si klidně dejte šálek kávy

Prevedieme všetky druhy prác v Košiciach a okolí, vy si klidně dejte šálek kávy

Naše referencie

Profesionálne, spoľahlavo, efektívne, a bez zbytočného neporiadku

Montáž nábytku

Na spoločnosť Šikovný manžel som sa kontaktovala ohľadom zmontovania nábytku. Po príjemnom rozhovore, zamestnanci prišli v dohodnutom čase. S manželom sme skonštatovali, že služba pracuje profesionálne, zodpovedne s vľúdnym prístupom k zákazníkovi.

Vrelo odporúčame.

Gita R.

Ďakujeme. Každá jedna pozitívna spätná väzba nás veľmi poteší ... :-D

Rekonštrukcia môjho bytu

Rekonštrukcia môjho bytu

Táto spoločnosť mi pomohla s realizáciou kompletnej rekonštrukcie môjho bytu od návrhu, poradenstva, zakúpenia a dodávky materiálu až po perfektne zrealizované práce. Majú vážne šikovných zamestnancov a som rád, že som dal na odporúčania známych a využil ich služby.

Jozef K.

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie, teší nás to a zároveň napĺňa, keď vieme, že je ocenená zo strany zákazníkov :-)

Protipožiarny náter

Protipožiarny náter

Firma Šikovný manžel realizovala pre našu spoločnosť protipožiarny náter na oceľové konštrukcie. Môžeme konštatovať profesionálny prístup od prvého kontaktu až po samotnú realizáciu a predanie.

VAPECO

Pre spoločnosť VAPECO sme previedli protipožiarny náter oceľových konštrukcií v dvoch vrstvách – protipožiarny a vrchný náter.

Montáž nábytku

Montáž nábytku

Na spoločnosť Šikovný manžel som sa obrátila s prosbou o dovezenie a montáž nábytku a pohovky. Môžem len kvitovať ich profesionálny a ľudský prístup od prvého tel až po likvidáciu kartónov. Som rada, že takáto spoločnosť pôsobí v Košiciach.

Viera S.

Obrátila sa na nás milá p. Vierka s prosbou o dovezenie a montáž nábytku v sobotu doobeda. Naši kolegovia Marián a Marko nábytok doviezli, vynosili a previedli aj montáž k spokojnosti zákazníčky.

Plávajúca podlaha

Plávajúca podlaha

Potrebovali sme doviesť a urobiť pokládku plávajúce podlahy a na základe referencií od známych sme sa obrátili na team Šikovný manžel. Môžeme konštatovať, že odporúčania, ktoré sme na nich mali sa úplne potvrdili a určite ich služby ešte využijeme pri rekonštrukcii kúpeľne.

Marek M.

Kontaktoval nás p. Marek, že potrebuje doviesť a položiť plávajúcu podlahu. Tú sme vyniesli až do bytu, odstránili staré linoleum a pred samotnou pokládkou, stávajúcu podlahu vyrovnali nivelákom. Samozrejmosťou bol odvoz sute zo starého linolea.

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookies (viac informácií).

Tento súhlas po Vás vyžaduje Európska únia.

Nesúhlasím Súhlasím